Tijdens onze zomervakantie haalden we soms even een salade en sapje om ergens buiten te eten als we onderweg waren. Een van de salades die ik een keer kocht bij de supermarkt was een couscoussalade gevuld met onder andere kikkererwten, paprika, lente-ui en abrikozen. Ik vond het een heerlijke combinatie en besloot er thuis mijn eigen variant van te maken. Hartstikke goed gelukt en ook nog eens heel makkelijk om te maken!
Er zit ook nog een geheim ingrediënt in en dat is de granaatappelazijn van Foodelicious die ik onlangs heb ontdekt. Ik ben al enorm fan van granaatappelmelasse, maar die meng ik altijd met azijn of citrussap omdat ik ‘m anders te zoet vind. In de granaatappelazijn is dat opgelost en ik vind het een geweldige smaakmaker voor dit soort salades. Maar laat je niet uit het veld slaan door te denken dat je deze moet gebruiken. Want met ieder andere fruitazijn smaakt deze salade ook heerlijk.

Hmm dol op dit soort salades. Lekker inderdaad met (gegrilde) kip, falafel of een visje. En de restjes de volgende dag mee naar kantoor voor lunch.
Ga je trouwens nog een reisverslag met tips over Rugen maken? De foto’s zijn echt prachtig!
Lekker! Al een paar keer gemaakt. Deze keer nog wat extra blokjes feta toegevoegd.
Klinkt goed!