Wanneer ik soep maak, gebruik ik regelmatig kippenbouillon of slagroom. Maar wat nou als je een volledig vegan, oftewel plantaardige soep wilt maken? Ik ging ermee aan de slag en maakte deze vegan maïssoep met aardappel en paprika. Het werd een heerlijke pan soep waar we met z’n allen thuis enorm van hebben genoten! En wat bleek, het aanpassen van ingrediënten voor een dagje plantaardig is een stuk makkelijker dan ik dacht, en daar merk je niets van in de smaak.

OMG dat ziet er echt geweldig uit! Na deze post te lezen zag ik dat de maais en knoflook in de aanbieding waren! Nu moeten we het zeker uit gaan proberen vanavond! Dacht ik kom toch even terug om een comment te plaatsen 😀 Bedankt voor de inspiratie en vooral zo door gaan met deze blog! 🙂
Dankjewel! En ik hoop dat de soep jullie goed gesmaakt heeft :-).
heerlijke soep en erg makkenlijk!
Dankjewel!
Soep zondag gemaakt. Tot het moment dat je de room toevoegt, denk je, dit wordt niks. En dan met de room komt alles goed. Quesadilla bijgemaakt voor een wat substantiëlere maaltijd. Erg lekker!
Dankjewel!